ایران ضایعات

ثبت آگهی رایگان ضایعات و بازیافت در ایران ضایعات

ثبت آگهی رایگان ضایعات و بازیافت در ایران ضایعات

مقدمه

امروزه خرید و فروش ضایعات به یک حرفه اشتغال زا تبدیل شده است. اما با روش های سنتی، نمی توان این مسیر را برای بازاریابی و درآمدزایی به طور کامل طی نمود. اینترنت یکی از بهترین فضاها برای تبلیغات در حوزه های مختلف می باشد. در همین راستا ثبت آگهی رایگان ضایعات و بازیافت در ایران ضایعات یک فرصت ویژه برای کلیه متقاضیان و فعالان در این زمینه را فراهم نموده است.

مزایای ثبت آگهی ضایعات و بازیافت در ایران ضایعات

1- ثبت آگهی ضایعات و بازیافت در سایت ایران ضایعات به عنوان یک مرجع رسمی برای قیمت گذاری انواع و اقسام ضایعات و محصولات فرآوری شده از آنها، از دخالت واسطه های فروش در تعیین قیمت ها جلوگیری می کند و کلیه قیمت ها کارشناسانه خواهد بود.

2- امکان ثبت رایگان آگهی در این سایت برای همه افراد وجود دارد.

3- هر نوع آگهی اعم از خرید، فروش و مزایده ضایعات و مواد بازیافتی در سایت ایران ضایعات ثبت می شود.

4- در کمترین زمان ممکن می توان بار مورد نظر را خریداری نمود و یا به فروش رساند.

5- هر نوع بار ضایعاتی خرده و عمده به این شیوه، مورد معامله قرار خواهد گرفت.

6- با ثبت آگهی به این طریق، میزان بازدهی بیشتری برای توسعه کسب و کار بالا می رود.

7- سایت ایران ضایعات از رتبه بالایی از نظر سئو و موتور های جست و جو برخوردار بوده و به همین دلیل امکان نمایش آگهی در موتور های جست و جو وجود دارد.

8- هدفمندی برای ثبت کنندگان آگهی خرید و فروش در ایران ضایعات هم محقق می شود.

9- عدم محدودیت و حد و مرز برای جذب مخاطب و مشتری

10- دسته بندی های کارشناسی شده و تفکیک مواد بازیافتی و ضایعاتی مختلف در سایت ایران ضایعات، آگهی های ثبت شده را نظم بخشی می کند.

نحوه ثبت آگهی رایگان در سایت ایران ضایعات

بدون هیچ گونه پیچیدگی خاص و تنها با ورود به سایت و مراجعه به قسمت «ثبت آگهی رایگان» می توان آگهی خرید، فروش و مزایده را به صورت جداگانه ثبت نمود. با ثبت عناوین مناسب و بارگزاری تصاویری از بار مورد نظر خود می توان به جذب و جلب توجه مشتری پرداخت. در آگهی های خرید و فروش قیمت به ازای هر کیلوگرم ازضایعات توسط متقاضی درج می گردد و پس از آن توسط کارشناسان سایت بررسی و در صورت عدم تأیید، می بایست اصلاح گردد.

سایر امکانات سایت برای ثبت آگهی ضایعات

سایت ایران ضایعات با توجه به حجم بالای متقاضیان ثبت آگهی به صورت روزانه، شرایطی را فراهم نموده تا ثبت کنندگان آگهی، بتوانند آگهی های خود را بیشتر در معرض دید قرار دهند. برای این منظور نیاز به پرداخت هزینه می باشد. در نسخه فعلی سایت، با خرید اشتراک که به صورت یک ماهه تا یک ساله متغیر بوده این کار انجام می شود. به این ترتیب، اطلاعات مزایدات در سراسر کشور به صورت کامل در اختیار این افراد قرار می گیرد. همچنین اطلاعات مربوط به فروش نیز قابل نمایش خواهد بود. از طرفی امکان دریافت آگهی های مرتبط با زمینه فعالیت آنها برایشان ارسال می شود. نحوه خرید این امتیاز نیز به طور کامل درج شده است.

آیا محدودیتی برای ثبت آگهی در سایت ایران ضایعات وجود دارد؟

یکی از سوالات رایجی که در زمینه درج آگهی به کرات پرسیده می شود، این است که برای این کار محدودیت وجود دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که برخی شرایط و قوانین برای این منظور در نظر گرفته شده که در قسمتی با همین عنوان سایت به طور کامل تشریح شده. همچنین شیوه آگهی نویسی نیز ذکر گردیده است. علاوه بر این شرایط استفاده از آگهی نیز تابع یک سری شرایط است که به طور کامل می توان از آن اطلاعات را گرفت.

نظرات کاربران :

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )