ساخت دستگاه شریدر توسط واحد بازيافت ضايعات آهن جنوب SMS

ساخت دستگاه شریدر توسط واحد بازيافت ضايعات آهن جنوب SMS

ساخت دستگاه شریدر توسط واحد بازيافت ضايعات آهن جنوب SMS : برخوردارى از كيفيت بالا و حركت در جهت تبديل روش هاى سنتى به مدرن در بازیافت ضایعات فلزی از جمله اصل ىرترين ويژگى هاى واحد بازيافت ضايعات آهن جنوب SMS است.

 مهندس كامران عاشورى مدير فنى مدير مجموعه  تاكيد كرد كه با توجه به تحقيقات انجام شده در صنايع ريخته گرى استفاده از ضايعات با كيفيت هم از لحاظ مالى و هم از نظر صرفه جويى در مصرف انرژى و نيز به لحاظ زيست محيطى و بهبود شرايط كارگرى و ايمنى كار و در كل افزايش بهره ورى بيش از هر زمان ديگرى ضرورى به نظر مى رسد. به همين جهت اين واحد تمام تلاش خود را جهت كسب رضايت مشتريان از طريق گام نهادن در مسير طراحى و ساخت ماشين آلات نوين بازيافت انجام مى دهد.

وى با تاكيد بر اينكه محصولات اين مجموعه بيشتر ضایعات ورق روغنی و سنگین بار ویژه براى استفاده در كارخانه هايى است كه كيفيت بيشترى نياز دارند گفت: مشكلات بزرگ و كوچك و هزينه هاى سنگين استخراج مواد اوليه از منابع طبيعى و البته محدود بودن آنها و توجه به دورريزهاى صنعتى توليدات مختلف فلزى و جمع آورى ضايعات از سطح نواحى صنعتى، كشاورزى، مسكونى و ...از يكسو و پيشگامى بانيان اين مجموعه در زمينه فعاليت هاى مختلف صنعتى و به ويژه ريخته گرى در كشور از سوى ديگر، تفكر ايجاد يك مركز بزرگ و مدرن بازیافت آهن قراضه با بهره گيرى از ملاكها و معيارهاى جديد و متفاوت با مراكز موجود سنتى را به وجود آورد.

مشكل عمل نكردن به موقع SMS مدير مجموعه برخى كارخانجات ريخته گرى به تعهدات خود را دليل پايين آمدن سطح توليد دانست و خاطرنشان كرد كه امسال اين مشكل به يكى از مشكلات جدى واحد تبديل شده است. او ساخت دستگاه هاى جديد كه نمونه آنها تا به حال در كشور ساخته نشده است را با هدف ارايه محصولى بسيار تميز و با كيفيت و از ديگر اقدامات اين مجموعه اعلام كرد وگفت: اين واحد صنعتى براى اولين بار در كشور درصدد احداث يك خط است كه طى آن قراضه ها پس از تفكيك « شریدر » مكانيزه كاملا پاك شده و سپس براى مصرف آماده مى شوند. او هدف از انجام چنين پروژ هاى را رسيدن به حداكثر كيفيت و سرعت در بازيافت ضایعات آهن عنوان كرد.

به طور كلى به گفته مدير مجموعه SMS حركت به سوى مكانيزه شدن بازيافت پسماندهاى فلزى، طراحى و ساخت ماشين آلات پيشرفته بازيافت ب اهدف مصرف بهينه انرژى و ارايه محصول كيفى از جمله ديگر اهداف اين واحد دانست. در حال حاضر دو دستگاه از دستگاه هاى مورد بحث در حال ساخت است. وى همچنين به ديگر فعاليت اين مجموعه اشاره
كرد وگفت: با توجه به نياز كارخانجات صنعتى ريخته گرى به ساير افزودنى ها و مواد اوليه مانند فروسيليسيوم و فروآلياژها و... اين واحد با توجه به دارا بودن نمايندگى انحصارى شركت هاى "فروسيليس ايران" و " فروآلياژ ازنا " آمادگى فروش و ارسال به هر مقدار و با هر شرايط محصولات اين دو شركت را دار وى مشكل برگشت ديرهنگام سرمايه و عدم باز پرداخت به موقع مطالبات توسط شركت هاى ريخته گرى، نبود يك تشكل واحد و منسجم، دريافت انواع عوارض را از مهم ترين مشكلات و موانع موجود عنوان و تاكيد كرد: توقع ما از شهردارى ها و بخش هاى دولتى انواع كمكها و تسهيلات براى پيشرفت اين صنعت و خروج از وضعيت فعلى است و حال آنكه نه تنها  چگونه تسهيلات و معافيتى درنظر گرفته نمى شود بلكه جالب است كه حتى ستاد پسماند شهردارى از كاميون هاى حامل ضایعات فلزی عوارض دريافت مى كنند و اين در حاليست كه منظره خيالى عدم جمع آورى و انتقال ضايعات و چهره زشت و كثيف حاصل از آن براى هركسى متصور است و در واقع به نظر مى رسد صنعت بازيافت همراه و كمك شهردارى ها باشد و از اين رو انتظارى اگر باشد انتظار كمك است. شايان ذكر است اين واحد در منطقه صنعتى شورآباد و در زمينى به مساحت حدودى 30 هزار متر مربع واقع شده است. 

خبرهای دیگری در این زمینه :


نظرات کاربران :

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )
 • ۲۸ بهمن ۹۶
  بابازاده :
  قیمت ساخت شریدر 15 تن در ساعت چند است
  پاسخ
 • ۱۱ خرداد ۹۷
  بابک :
  سلام قیمت شریدر میخواستم
  پاسخ
 • ۲۳ خرداد ۹۷
  حسینپور :
  سلام قیمت شریدر حلب ضایعات با تولید بالا چند
  پاسخ
 • ۵ بهمن ۹۷
  محمد هادی طهماسبی :
  باسلام درود خدمت اعضای گروه ایران ضایعات تشکر میکنم از تمامی زحمات شما عزیزان که واقعا در تمامی زمینه های مختلف شگفتی به وجود میارین.
  پاسخ
 • ۱ فروردین ۹۸
  09382674784 :
  سلام شیراز کارگاه خرید ضایعات آهن دارم میخواستم باشریدر آهن ضایعاتم فراوری کنم بنظرتون بصرفه هست
  پاسخ
 • ۹ دی ۹۸
  بهروز حبیبی :
  سلام و روز خوش دستگاه شریدر با ظرفیت 400 کیلو گرم در ساعت برای قطعات پلاستیک مورد نیاز است
  پاسخ
 • ۱۰ دی ۹۸
  گلمحمد محمدی :
  سلام من یه دستگاه شریدر حلب میخواستم
  پاسخ
ورود / ثبت نام
درحال بارگذاری ...
درحال پردازش آگهی ...
iranzayeatlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی