کانال تلگرام ایران ضایعات
عضویت در کانال
بعدا عضو میشوم
درحال پردازش آگهی ...
iranzayeatlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی

ضایعات شهر سیرجان کرمان

تبلیغات ایران ضایعات
تبلیغات ایران ضایعات
loading
تبلیغات ایران ضایعات
ردیف وضعیت نوع آگهی عنوان آگهی دسته آگهی تعداد/وزن قیمت استان تاریخ انتشار
  • 8 مورد
سایت ایران ضایعات مرکز اطلاعات ضایعات کشور در استان کرمان شهر سیرجان ، با بهره گیری از تجربیات مفید خود در زمینه خرید و فروش انواع ضایعات فلزی ، اقدام به درج آگهی در شهر سیرجان نموده و آگهی های خرید و فروش ضایعات استان کرمان شهر سیرجان را برای شما بصورت رایگان قرار میدهد .
همچنین شما میتوانید از قیمت انواع ضایعات استان کرمان شهر سیرجان و مزایدات ثبت شده این شهرستان استفاده نمائید .
فعالان ضایعات و بازیافت در استان کرمان شهر سیرجان میتوانند با استفاده از این سامانه معاملات ضایعات را بسادگی با هزاران نفر ، فعال در زمینه بازیافت و ضایعات به اشتراک گذاشته و اقدام به خرید و فروش و یا برگزاری مزایده نمایند .
همچنین سامانه ایران ضایعات از فعالان صنعتی در شهرک های صنعتی شهر سیرجان دعوت مینماید تا ضایعات خروجی تولیدات خود را در این سایت به اشتراک گذاشته و از این سامانه برای توسعه ی کسب و کار خود استفاده نمایند .
مرکز تجارت ضایعات ایران ضایعات در زمینه ی دستگاه ها ، تجهیزات و خطوط بازیافت نیز برنامه ریزی خاصی برای استان کرمان شهر سیرجان دارد و فعالان صنعتی این شهر میتوانند جهت همکاری در این خصوص و یا نیاز به راه اندازی خطوط بازیافت و یا تهیه تجهیزات بازیافت در استان کرمان شهر سیرجان از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرند .
ثبت نام