ضایعات شهر هریس آذربایجان شرقی

loading
ردیف پلن نوع آگهی عنوان آگهی دسته آگهی تعداد/وزن قیمت استان تاریخ انتشار
  • 1 مورد
سایت ایران ضایعات مرکز اطلاعات ضایعات کشور در استان آذربایجان شرقی شهر هریس ، با بهره گیری از تجربیات مفید خود در زمینه خرید و فروش انواع ضایعات فلزی ، اقدام به درج آگهی در شهر هریس نموده و آگهی های خرید و فروش ضایعات استان آذربایجان شرقی شهر هریس را برای شما بصورت رایگان قرار میدهد .
همچنین شما میتوانید از قیمت انواع ضایعات استان آذربایجان شرقی شهر هریس و مزایدات ثبت شده این شهرستان استفاده نمائید .
فعالان ضایعات و بازیافت در استان آذربایجان شرقی شهر هریس میتوانند با استفاده از این سامانه معاملات ضایعات را بسادگی با هزاران نفر ، فعال در زمینه بازیافت و ضایعات به اشتراک گذاشته و اقدام به خرید و فروش و یا برگزاری مزایده نمایند .
همچنین سامانه ایران ضایعات از فعالان صنعتی در شهرک های صنعتی شهر هریس دعوت مینماید تا ضایعات خروجی تولیدات خود را در این سایت به اشتراک گذاشته و از این سامانه برای توسعه ی کسب و کار خود استفاده نمایند .
مرکز تجارت ضایعات ایران ضایعات در زمینه ی دستگاه ها ، تجهیزات و خطوط بازیافت نیز برنامه ریزی خاصی برای استان آذربایجان شرقی شهر هریس دارد و فعالان صنعتی این شهر میتوانند جهت همکاری در این خصوص و یا نیاز به راه اندازی خطوط بازیافت و یا تهیه تجهیزات بازیافت در استان آذربایجان شرقی شهر هریس از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرند .
ورود / ثبت نام
درحال بارگذاری ...
درحال پردازش آگهی ...
iranzayeatlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی