مزایده ضایعات براده آلومینیوم، سوفاله چدن، روغن سوخته، چوب و پالت؛ نایلون و ... - آگهی 24264

منقضی شده
شرح آگهی :

آگهی مزایده شماره 97/49
شرکت ایران خودرو سهامی عام در نظر دارد اقلام ضایعاتی ذبل را از طریق مزایده به فروش برساند. 
اقلام ضایعاتی دوره ای 97/49 : 
تسمه فنری آهنی ، انواع روغن سوخته و ضایعاتی بدون بشکه ، نان خشک ، انواع بشکه 220 لیتری پلاستیکی و فلزی درباز و دربسته در هم ، انواع چوب ، تخته و پالتهای چوبی درهم ، انواع پالت ، گالن ، قطعات و ظروف پلاستیکی مستعمل ، آلومینیوم نرم ، کابلهای ضایعاتی برقی و مخابراتی ، ورقهای دمقیپی باقیمانده از پرس ، آهن آلات ضایعاتی درهم ، استندهای فلزی خودرو دانگ فنگ ، کارتن ضایعاتی پرس شده ، براده آلومینیوم ، سوفاله چدن ضایعاتی ، ورقهای دوربغل لفاف ، مشمع و نایلون ضایعاتی درهم ، انواع تینر ضایعاتی مخلوط ، انواع زباله های خشک و تر 
زمان و محل برگزاری مزایده : کلیه متقاضیان می توانند جهت بازدید  خرید اسناد مزایده و ارائه پیشنهاد قیمت طی روزهای دوشنبه مورخ 97.10.17 لغایت شنبه مورخ 97.10.22 به غیر از ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 14:30 به آدرس تهران ، جاده قدیم کرج ، کیلومتر 14 ، درب 14 ایران خودرو مراجعه نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 48224717 و 48224714 تماس حاصل فرمایید. 
مبلغ و نحوه واریز وجه تضمین شرکت در مزایده : مبلغ تضمین شرکت در مزایده جهت اقلام ضایعاتی طبق مبالغ اعلم شده در فرم پیشنهاد قیمت به صورت فیش واریزی در محل برگزاری مزایده قایل واریز می باشد. 
مشروح شرایط در اسناد مزایده به طور کامل درج گردیده است لذا شرکت در مزایده و ارائه پیشنهاد به منزله قبول شروط و تکالیف مقرر در اسناد مزایده بوده و مزایده گذار در رد یا قبول پیشنهادات مختار می باشد. 
شرکت کنندگان باید مدارک را پس از اخذ به دقت مطالعه و با ورود اطلاعات صحیح ، امضاء نموده و در پاکت های لاک و مهر شده به متصدی مزایده تحویل نمایند. 
کلیه وجوه دریافتی از بابت فروش اقلام موضوع مزایده به صورت نقدی می باشد و هر گونه مالیات ، عوارض و حقوق دولتی طبق مقررات و قوانین و همچنین هزینه آگهی و کارشناسی مزایده به عهده برنده مزایده می باشد. 

ورود / ثبت نام
درحال بارگذاری ...
درحال پردازش آگهی ...
iranzayeatlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی