مزایده 30.000 تن محصول گندله آهن - آگهی 20131

منقضی شده
شرح آگهی :

نوبت دوم 
شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور در نظر دارد مقدار 30.000 تن محصول گندله آهن خود را به صورت یکجا و آماده تحویل از تاریخ 97.9.20 با مشخصات ذیل در محل سایت همدان خود واقع در استان همدان ـ شهرستان اسدآباد ـ کیلومتر 47 جاده سنندج ـ کارخانه گندله سازی صبانور ـ از طریق مزایده عمومی با بالاترین قیمت به فروش برساند. علاقمندان می توانند پیشنهاد قیمت خود را به صورت کتبی به همراه تضمین مربوطه چک بانکی و یا ضمانت نامه معتبر بانکی به میزان 5% کل مبلغ پیشنهادی به حواله کرد شرکت صبانور ) را در دو پاکت جداگانه و مهر شده حداکثر تا تاریخ 97.8.30 به نشانی  تهران ـ سعادت آباد ـ نرسیده به خروجی آیت ا... هاشمی شرق ـ خیابان حق طلب غربی 26 ـ پلاک 49 ساختمان صبانور ـ طبقه سوم ـ واحد بازرگانی ارسال نمایند. متقاضی مکلف است نام و نشان آدرس و تلفن تماس خود را به همراه مدارک قید نماید. 

FE% FEO% S% CCS (KG/P) SIZE% (8-16 MM) POROSITY% TUMBLER% ABRASION
65 ≤ 1 > 0.005> 270-300 90-92 20-22 96< 3>

پیشنهادات می بایستی در روز و ساعت اداری ارسال گردد.
نتیجه مزایده پس از تصویب کمیسیون معاملات که به صورت غیر حضوری برگزاری می شود و رعایت صرفه و صلاح شرکت حداکثر تا تاریخ 97.9.5 تعیین و برنده می بایستی حداکثر ظرف مدت 3 روز از تاریخ اعلام نتیجه برای انجام معامله انعقاد قرارداد و ترتیب پرداخت وجه معامله حاضر شود در غیر اینصورت سپرده برنده ضبط و طبق مقررات با نفر دوم معامله انجام خواهد شد.
بدیهی است بعد از مشخص شدن برنده براساس ضوابط و مقررات نسبت به عودت تضامین سایر شرکت کنندگان به غیر از نفرات اول و دوم در مزایده اقدام خواهد شد. 
لازم به ذکر است مبلغ پیشنهادی می بایستی بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده باشد. مالیات مذکور در صورتحساب نهایی محاسبه و خریدار متعهد به پرداخت وجه آن خواهد بود.
متقاضیان محترم می توانند جهت دریافت اسناد مزایه و کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت به آدرس www.sabanour.com و یا آدرس ذکر شده فوق و یا با شماره تلفن 27645373 تماس حاصل نمایند. بدیهی است مزایده گزار در قبول یا رد هر یک و یا تمامی پیشنهادات اختیار تام داشته و هیچ گونه ادعا و اعتراضی در این زمینه مسموع نخواهد بود. 
واحد بازرگانی شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور

ورود / ثبت نام
درحال بارگذاری ...
درحال پردازش آگهی ...
iranzayeatlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی