سوالات متداول

عضویت در سایت ایران ضایعات چه سودی برای من دارد؟

شما با عضویت در سایت ایران ضایعات از خدمات زیر بهره مند می شوید:
1-  ثبت آگهی خرید یا فروش انواع ضایعات فلزی و غیر فلزی و انواع محصولات بازیافتی و همچنین تجهیزات بازیافت
2- ثبت مزایده ضایعات و اقلام مازاد در سازمان یا شرکت شما 
4-  مشاهده قیمت روز انواع ضایعات و محصولات
5- مشاهده و دریافت پیشنهادات خرید و فروش در صنعت ضایعات و بازیافت کشور 
6-  ارتباط کاری با هزاران فعال صنعت بازیافت کشور

چگونه عضو سایت بشوم؟

عضویت در سایت رایگان است و می توانید از طریق گزینه ثبت نام در بالای سایت عضو سایت شوید.  اطلاعات کاربری شما نزد ما به صورت محرمانه محفوظ است.

چگونه اطلاعات کاربری ام را تغییر دهم؟

با شماره تلفن همراه و رمز عبور خود  از طریق گزینه ورود در بالای سایت وارد پروفایل کاربری خود شوید سپس از منو سمت راست گزینه " مشخصات کاربری" را انتخاب کرده و مشخصات خود یا شرکت خودتان را ویرایش کنید. توجه داشته باشید شماره تماس شما به عنوان نام کاربری شما در سیستم امکان تغییر ندارد.

رمز عبورم را فراموش کرده ام، می توانید به من کمک کنید؟

اگر رمز عبورتان را فراموش کرده اید فقط کافی است در فرم ورود کاربر بر روی گزینه  "رمز عبورم را فراموش کرده ام"  کلیک کرده و در پنجره باز شده، شماره همراه خود را وارد نمایید و گزینه بازیابی رمز عبور را بزنید بعد از چند ثانیه کد بازیابی برای شما ارسال میشود . کد بازیابی را در قسمت مربوطه وارد و رمز عبور دلخواه با حداقل 6 کاراکتر انتخاب نمایید و گزینه ثبت رمز عبور جدید را بزنید.

چگونه آگهی خرید بگذارم؟

بر روی گزینه ثبت آگهی کلیک کنید. اگر برای اولین بار قصد ثبت آگهی را دارید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل کنید . پس از ثبت نام نوع آگهی خود را آگهی خرید انتخاب کنید. عنوان مناسب برای آگهی درج نمایید ( توجه داشته باشید همه کاربران ابتدا عنوان آگهی شما را می بینند بنابراین با درج عنوان مناسب کاربران بیشتری از آگهی شما بازدید میکنند) سپس دسته آگهی را به درستی انتخاب نمایید . تعداد یا وزن مورد نیاز ، قیمت ، استان ، شهر ، ایمیل و شماره های تماس خود را درج نمایید . عکس مناسب برای آگهی بارگزاری شود . آگهی های دارای عکس بازدیدکننده بیشتری دارند.

چگونه آگهی فروش بگذارم؟

بر روی گزینه ثبت آگهی کلیک کنید. اگر برای اولین بار قصد ثبت آگهی را دارید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل کنید . پس از ثبت نام، نوع آگهی خود را آگهی فروش انتخاب کنید. عنوان مناسب برای آگهی درج نمایید ( توجه داشته باشید همه کاربران ابتدا عنوان آگهی شما را می بینند بنابراین با درج عنوان مناسب کاربران بیشتری از آگهی شما بازدید میکنند) سپس دسته آگهی را به درستی انتخاب نمایید . تعداد یا وزن بار ، قیمت ، استان ، شهر ، ایمیل و شماره های تماس خود را درج نمایید . عکس مناسب برای آگهی بارگزاری شود . آگهی های دارای عکس بازدیدکننده بیشتری دارند.

چگونه آگهی مزایده بگذارم؟

بر روی گزینه ثبت آگهی کلیک کنید. اگر برای اولین بار قصد ثبت آگهی را دارید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل کنید . پس از ثبت نام، نوع آگهی خود را آگهی مزایده انتخاب کنید. عنوان مناسب برای آگهی درج نمایید ( توجه داشته باشید همه کاربران ابتدا عنوان آگهی شما را می بینند بنابراین با درج عنوان مناسب کاربران بیشتری از آگهی شما بازدید میکنند) سپس با توجه به اقلام مزایده دسته های مرتبط را به درستی انتخاب و اضافه کنند . تعداد یا وزن بار ، قیمت ، استان ، شهر ، ایمیل و شماره های تماس خود را درج نمایید . عکس مناسب برای آگهی بارگزاری شود . آگهی های دارای عکس بازدیدکننده بیشتری دارند.

چگونه قیمت های خرید یا فروش خود را ثبت کنم؟

چنانچه عضو سایت هستید به پروفایل کاربری خودتان مراجعه کنید در قسمت " قیمت های من " فرم درخواست را برای اعلام قیمت های روزانه تکمیل نمایید . در این قسمت تمام اقلامی که مایل هستید مشتریان با شما معامله کنند درج کنید . بعد از ارسال درخواست کارشناسان سایت ایران ضایعات برای اعتبارسنجی و صحت هویت متقاضی با شما تماس میگیرند. 

با پیام «آگهی تکراری است» در پروفایل کاربری مواجه می‎شوم، چه کاری باید انجام دهم؟

این پیام زمانی برای شما ارسال میشود که آگهی با عنوان یا محتوای مشابه توسط شما قبلا ثبت شده است. بنابراین در پروفایل کاربری خودتان در قسمت " آگهی های من " آگهی قبلی را میتوانید ویرایش و تمدید نمایید. لذا از درج آگهی تکراری خودداری نمایید . ( نکته : آگهی های قدیمی تر تعداد بینندگان بیشتری از طریق موتورهای جستجو جذب میکنند )

ورود / ثبت نام
درحال پردازش آگهی ...
iranzayeatlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی