ایران ضایعات

راهنمای آگهی ها (خرید، فروش، مزایده)

 1. ابتدا بر روی گزینه "ثبت آگهی رایگان" در سایت کلیک کنید.
 2. نوع آگهی مورد نظر را از بین سه گزینه خرید، فروش و مزایده انتخاب کنید
 3. تصاویر مناسب برای آگهی خودتان بارگزاری نمایید. درج تصویر مناسب بازخورد آگهی شما را چندین برابر می کند.
 4. عنوان مناسب برای آگهی درج نمایید. (کاربران ابتدا عنوان آگهی شما را می بینند بنابراین با درج عنوان مناسب کاربران بیشتری از آگهی شما بازدید می کنند).
 5. دسته بندی و مشخصات درخواستی فرم را به طور کامل تکمیل نمائید.
 6. در آخر دکمه ثبت آگهی را زده تا آگهی شما پس از تائید کارشناس در سایت منتشر گردد.

 

کاربرانی که مایل به افزایش معاملات وتماس مشتریان از سراسر کشور هستند می توانند از این امکانات بهره مند شوند و بازدهی آگهی خرید و فروش خود را بین 3 تا 5 برابر افزایش دهند:

1- نشان ستاره آگهی
2- بالابر آگهی
3- ارسال آگهی به تلگرام
4- نمایش در بیلبورد خریداران/ فروشندگان
5- نمایش در بیلبورد یک دسته بندی

استفاده همزمان از این امکانات، بلامانع می باشد. نحوه فعال سازی هر یک از آنها به شرح زیر است:

 • نشان ستاره آگهی

نشان ستاره، آگهی شما را به صورت متمایز نشان می دهد و برای کاربران جلب توجه بیشتری را به همراه دارد و همچنین بدون نیاز به ثبت نام و خرید اشتراک راه های ارتباطی و شماره تماس و جزییات آگهی شما به همگان نمایش داده می شود. 

 • بالابر آگهی

با درج آگهی توسط کاربران، آگهی شما بعد از گذشت زمان به صفحات کم بازدید سایت سوق داده می شود و بازخورد شما کاهش می یابد. بالابر آگهی این امکان را برای شما فراهم می کند تا آگهی خود را 2 یا 4 بار به صورت خودکار به صدر لیست آگهی ها منتقل و بازدید آن را افزایش دهید.

 • ارسال آگهی به تلگرام

کاربرانی که مایل هستند در کوتاهترین زمان ممکن از آگهی خودشان بازخورد بگیرند بهتر است از این امکان استفاده نمایند تا بعد از تایید آگهی، بلافاصله به کانال تلگرام ایران ضایعات برای یک مرتبه، ارسال گردد. 

 • نمایش در بیلبورد خریداران / فروشندگان

کاربرانی که مایل هستند همیشه بالاترین جایگاه را در سایت داشته باشند و بیشترین مشتریان به سمت آن ها کشیده شوند توصیه می شود از این امکان بهره ببرند . بالاترین و بهترین بازخورد متعلق به این جایگاه است و کاربر می تواند به مدت 7 یا 14 روز آگهی خودش را در این جایگاه قرار دهد، در صورت پر بودن جایگاه ها نوبت شما به صورت رزرو و بر اساس تاریخ به کاربر اعلام می شود.

 • نمایش در بیلبورد دسته بندی ها

کاربرانی که مایل هستند در زمینه فعالیت خود، بالاترین جایگاه را داشته باشند توصیه می شود از این امکان بهره مند شوند و تامین کنندگان و مشتریان فعال در زمینه کاری خود را جذب نمایند. کاربر می تواند به مدت 7 یا 14 روز آگهی خودش را در این جایگاه قرار دهد، در صورت پر بودن جایگاه ها نوبت شما به صورت رزرو و بر اساس تاریخ به کاربر اعلام می شود.

 

سه نوع آگهی در سایت ایران ضایعات وجود دارد: آگهی های خرید، فروش و مزایده

 • آگهی های خرید

در صفحه خریداران، لیست اگهی های خرید در دسته بندی های مختلف دیده می شود که می توان با اعمال فیلترهای دسته بندی و استان، سریع تر به نتیجه دلخواه دست یافت. کاربر با کلیک بر روی آگهی های خرید به صفحه آگهی هدایت می شود و در آن صفحه می توان مشخصات آگهی دهنده شامل نام، شماره های تماس و همچنین امکان گفت و گو در بستر سایت را مشاهده کرد.

 • اگهی های فروش

در صفحه فروشندگان، لیست اگهی های فروش در دسته بندی های مختلف دیده می شود که می توان با اعمال فیلترهای دسته بندی و استان ، سریع تر به نتیجه دلخواه دست یافت. کاربر با کلیک بر روی آگهی های فروش به صفحه آگهی هدایت می شود. 
جزییات آگهی های فروش از جمله توضیحات و شرایط، نام و مشخصات آگهی دهنده، راههای ارتباطی مثل شماره های تماس و امکان گفت و گو برای کاربران محدود شده است. برای دسترسی به موارد اعلام شده نیاز به خرید اشتراک آگهی های فروش دارد. اشتراک ها به صورت 3، 6 و 12 ماهه به کاربران ارائه می شود و در طول مدت اشتراک دسترسی به جزئیات همه آگهی های فروش برای کاربر فراهم می باشد. همچنین استفاده از آگهی های فروش در دسته بندی تجهیزات و ماشین آلات و همچنین آگهی های ستاره دار بدون استفاده از اشتراک امکانپذیر است.

 • آگهی های مزایده

در صفحه مزایدات، لیست اگهی های مزایده در دسته بندی های مختلف و از شرکت ها، سازمان ها و ارگان های مختلف دیده می شود که می توان با اعمال فیلترهای دسته بندی و استان زودتر به نتیجه دلخواه دست یافت. کاربر با کلیک بر روی آگهی های مزایده به صفحه آگهی هدایت می شود.

جزییات آگهی های مزایده از جمله توضیحات و شرایط مزایده، نام و مشخصات آگهی دهنده، راههای ارتباطی مثل شماره های تماس و امکان گفت و گو برای کاربران محدود شده است. برای دسترسی به موارد اعلام شده نیاز به خرید اشتراک آگهی های مزایده می باشد. اشتراک ها به صورت 3، 6 و 12 ماهه به کاربران ارائه و در طول مدت اشتراک دسترسی به جزییات همه آگهی های مزایده برای کاربر فراهم می شود.