کانال تلگرام ایران ضایعات
عضویت در کانال
بعدا عضو میشوم
درحال پردازش آگهی ...
iranzayeatlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی

ضایعات شهر مینودشت گلستان

تبلیغات ایران ضایعات
تبلیغات ایران ضایعات
loading
آگهی برای این قسمت یافت نشد !
ردیف وضعیت نوع آگهی عنوان آگهی دسته آگهی تعداد/وزن قیمت استان تاریخ انتشار
  • 0 مورد
سایت ایران ضایعات مرکز اطلاعات ضایعات کشور در استان گلستان شهر مینودشت ، با بهره گیری از تجربیات مفید خود در زمینه خرید و فروش انواع ضایعات فلزی ، اقدام به درج آگهی در شهر مینودشت نموده و آگهی های خرید و فروش ضایعات استان گلستان شهر مینودشت را برای شما بصورت رایگان قرار میدهد .
همچنین شما میتوانید از قیمت انواع ضایعات استان گلستان شهر مینودشت و مزایدات ثبت شده این شهرستان استفاده نمائید .
فعالان ضایعات و بازیافت در استان گلستان شهر مینودشت میتوانند با استفاده از این سامانه معاملات ضایعات را بسادگی با هزاران نفر ، فعال در زمینه بازیافت و ضایعات به اشتراک گذاشته و اقدام به خرید و فروش و یا برگزاری مزایده نمایند .
همچنین سامانه ایران ضایعات از فعالان صنعتی در شهرک های صنعتی شهر مینودشت دعوت مینماید تا ضایعات خروجی تولیدات خود را در این سایت به اشتراک گذاشته و از این سامانه برای توسعه ی کسب و کار خود استفاده نمایند .
مرکز تجارت ضایعات ایران ضایعات در زمینه ی دستگاه ها ، تجهیزات و خطوط بازیافت نیز برنامه ریزی خاصی برای استان گلستان شهر مینودشت دارد و فعالان صنعتی این شهر میتوانند جهت همکاری در این خصوص و یا نیاز به راه اندازی خطوط بازیافت و یا تهیه تجهیزات بازیافت در استان گلستان شهر مینودشت از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرند .
ثبت نام