ضایعات شهر باشت کهکیلویه و بویر احمد

loading
آگهی برای این قسمت یافت نشد !
ردیف پلن نوع آگهی عنوان آگهی دسته آگهی تعداد/وزن قیمت استان تاریخ انتشار
  • 0 مورد
سایت ایران ضایعات مرکز اطلاعات ضایعات کشور در استان کهکیلویه و بویر احمد شهر باشت ، با بهره گیری از تجربیات مفید خود در زمینه خرید و فروش انواع ضایعات فلزی ، اقدام به درج آگهی در شهر باشت نموده و آگهی های خرید و فروش ضایعات استان کهکیلویه و بویر احمد شهر باشت را برای شما بصورت رایگان قرار میدهد .
همچنین شما میتوانید از قیمت انواع ضایعات استان کهکیلویه و بویر احمد شهر باشت و مزایدات ثبت شده این شهرستان استفاده نمائید .
فعالان ضایعات و بازیافت در استان کهکیلویه و بویر احمد شهر باشت میتوانند با استفاده از این سامانه معاملات ضایعات را بسادگی با هزاران نفر ، فعال در زمینه بازیافت و ضایعات به اشتراک گذاشته و اقدام به خرید و فروش و یا برگزاری مزایده نمایند .
همچنین سامانه ایران ضایعات از فعالان صنعتی در شهرک های صنعتی شهر باشت دعوت مینماید تا ضایعات خروجی تولیدات خود را در این سایت به اشتراک گذاشته و از این سامانه برای توسعه ی کسب و کار خود استفاده نمایند .
مرکز تجارت ضایعات ایران ضایعات در زمینه ی دستگاه ها ، تجهیزات و خطوط بازیافت نیز برنامه ریزی خاصی برای استان کهکیلویه و بویر احمد شهر باشت دارد و فعالان صنعتی این شهر میتوانند جهت همکاری در این خصوص و یا نیاز به راه اندازی خطوط بازیافت و یا تهیه تجهیزات بازیافت در استان کهکیلویه و بویر احمد شهر باشت از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرند .
ورود / ثبت نام
درحال بارگذاری ...
درحال پردازش آگهی ...
iranzayeatlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی